
Акумуляторна батарея Sunjetpower 51.2v 100AH 5.12kwh lifepo4 (SV48V100AhWM)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літій залізо фосфатний LiFePO4 батарейний модуль SV48V100AhWM сумісний з більшістю гібридних і автономних інверторів. Має настінне виконання що дозволяє зменшити простір який займає система. Простий в установці і використанні. Має вбудований дисплей, що дозволяє отримати оперативно інформацію про стан системи. Модульність – дозволяє об’єднувати до 16 батарей в один кластер з потужністю 81.9 кВт. Має BMS захист від: перенапруги, перевищення температури, перерозряду, короткого замикання, перевищення струму.
Особливості моделі Sunjetpower 51.2v 100AH 5.12kwh lifepo4 (SV48V100AhWM) :
- Можливість об’єднати до 16х модулів паралельно отримавши потужність 81.9 кВт;
- Простий в установці і використанні;
- Сумісний з більшістю гібридних/автономних інверторів;
- Тривалий термін служби >4000 циклів заряду/розряду і безпечний;
- Оснащений системою BMS що захищає від: перенапруги, перевищення температури, перерозряду, короткого замикання, перевищення струму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunjetpower |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah Ah |
| Вага (без упакування), кг | 45 |
| Виробник (бренд) | Sunjetpower |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатковий опціонал/можливості | Світлодіодна шкала заряду батареї |
| Діапазон робочої напруги | 43.2 V - 57.6 V |
| Зарядний струм (макс.) | 50 А |
| Комплектация | Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга відсічення розряду | 43.2 V |
| Напруга заряджання | 43.2 V - 57.6 V |
| Номинальное напряжение | 48 V В |
| Режим охлаждения | BMS |
| Рекомендована робоча температура заряду | -10°C - +50°C |
| Рекомендована робоча температура розряду | -10°C - +50°C |
| Рекомендована температура зберігання | -10°C - +50°C |
| Розміри товару (без пакування), мм | 558x400x228 |
| Струм відключення (макс.) | 100 A |
| Тип батареи | Літій-іонний (LiFePO4) |
| Тип клем | О |
| Цикл життя | 4000 циклів заряду/розряду |
- Цена: 69 630 ₴

