Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Чому варто вибрати сонячні батареї Mono PERC для сонячної станції на даху?

Чому варто вибрати сонячні батареї Mono PERC для сонячної станції на даху?
Почему стоит выбрать солнечные батареи Mono PERC для солнечной станции на крыше?
Чому варто вибрати сонячні батареї Mono PERC для сонячної станції на даху?

Монокристалічні сонячні батареї, осередки (Mono) виготовляються з монокристала кремнію. Вони володіють високою ефективністю, кращими характеристиками при слабкому освітленні і тривалим терміном служби завдяки тому, що зроблені з кристалів кремнію високої якості. Полікристалічний (Полі), як випливає з назви, походить від плавлення безлічі кристалів кремнію. Вони прості у виготовленні, економічні та виробляють менше відходів.

Станом на 2020 рік на монокристалічні сонячні панелі доводиться 50% світового виробництва фотоелементів. Існують і інші види розвитку осередків, такі як двосторонні та тонкоплівкові. Проте, колишній є відносно новим і пізніше має низьку ефективність для домашніх сонячних електростанцій.
PERC - це інновація, яка в даний час доступна у вигляді осередків Mono і Poly. Зазвичай сонячні елементи мають емітерний шар на передній поверхні і чорне покриття на задній стороні. З іншого боку, пасивувати емітер і задній елемент (PERC) використовує діелектричну пассивирующую плівку на задній поверхні елементів. Таким чином, в осередках PERC передня поверхня поглинає сонячне світло, а задня поверхня поглинає розсіяне або відбите світло. Це призводить до більш високої виробленні, ніж їхні традиційні аналоги, через більш високого поглинання світла і внутрішнього відображення. Ці два фактори додають безліч переваг кінцевим користувачам, особливо побутовим споживачам.

У модулів PERC є два важливих моменти:

  • Підвищена гнучкість - надає кінцевим користувачам більше можливостей нахилу і розміщення без шкоди для ефективності - зручна для побутових сонячних електростанцій з обмеженим простором на дахах.
  • Більш висока щільність енергії - більш низька нормована вартість енергії призводить до більш низьким термінів окупності.

Монокристалічні сонячні панелі PERC

Коли ми об'єднуємо дві з кращих технологій на ринку, вони забезпечують ще більш високу енергоефективність до 22% і виправдовують високі капітальні витрати на роздрібну сонячну енергетичну систему. Менша кількість панелей може забезпечити бажаний виробництво енергії. Їх виняткові характеристики при слабкому освітленні і високих температурах забезпечують більшу гнучкість в установці і монтажі. Mono PERC може підходити для всіх типів сонячних станцій. Однак вони оптимальні для установки на дахах житлових будинків, де рушійними факторами є більш швидка окупність інвестицій і більш низькі витрати на установку. Збільшення попиту на високоефективні панелі неминуче підштовхує споживачів до переходу на моно-панелі PERC. Більшість виробників модулів першого рівня, таких як Trina Solar, Longi Solar, Risen і Suntech, пропонують в нашому інтернет-магазині «MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку» по відмінним цінами в Україні.

Дивитися асортимент

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner