Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Продуктивність сонячної панелі в холодну погоду

Продуктивність сонячної панелі в холодну погоду
Продуктивність сонячної панелі в холодну погоду
Продуктивність сонячної панелі в холодну погоду

Сонячна енергія - це надійний і економічний спосіб харчування вашого будинку. Сонячні панелі виробляють енергію не за рахунок сонячного тепла, а за рахунок сонячного світла. Він може виробляти енергію навіть взимку. Коли частинки фотона сонячного світла потрапляють в фотоелектричні елементи сонячної панелі, електрони в кремнії приходять в рух. Це рух безпосередньо перетворюється в електричний струм. Потім струм направляється в електричну розподільну коробку вашого будинку для харчування ваших основних предметів. А з сонячної акумуляторною батареєю він може висвітлити ваші ночі. Сонячна енергія захищає вас і ваш будинок від зимових умов. Низькі температури збільшують виробництво сонячної електроенергії, і її можна зберігати для майбутнього використання. У холодний ясний день сонячного світла стільки ж, скільки і довгого дня.

Сонячні батареї і сніг

Чи будуть сонячні панелі виробляти електрику під час снігопаду, викликає велике занепокоєння. Насправді він може виробляти електрику, навіть будучи покритим снігом. Сонячне світло, який досягає сонячних панелей через сніг, виробляє енергію. У ясні дні сніжний килим відображає світло, як дзеркало. Це дозволяє панелям виробляти більше електроенергії.

Є деякі особливості, які дозволяють ефективно працювати сонячним панелям під час снігопаду.

  • Темне скло сонячних панелей прискорює здатність снігу танути і зісковзувати до того, як це знизить продуктивність.
  • Монтажні стійки зазвичай мають нахил від 30 до 45 градусів, що запобігає накопиченню снігу.

Сонячна енергія надійна, як сонце. Хоча сніг може зменшити проникнення сонячного світла, він не обов'язково заважає роботі сонячних батарей. Сонячне світло і раніше може проходити крізь сніг і досягати панелей, виробляючи більше електрики, ніж передбачалося.

Обслуговування панелей в холодну погоду

Сніг зазвичай легкий і пухнастий. Мокрий сніг, що не зісковзує з панелей, потрібно прибирати професійно або за допомогою покрівельного підйомника. Додатковою перевагою є те, що сніг зчистити пил, яка могла зібратися на панелях.

Сонячні панелі і дощ

Хоча сонячні панелі більш ефективні при впливі прямого сонячного світла, вони використовують навіть розсіяний або непряме сонячне світло (випромінювання) для вироблення енергії. Панелі продовжують працювати в дощ, хоча вироблення енергії буде менше. Дощ навіть допомагає змити пил з панелей, щоб вони працювали ефективно. Додавання акумуляторів до вашої сонячної енергетичної системи дозволяє використовувати накопичену енергію в менш продуктивні періоди, такі як дощові дні. З сонячною батареєю можна використовувати більше енергії, що виробляється, замість того, щоб відправляти її в мережу через чисті вимірювання.

Яка б не була погода, холодна, спекотна, волога, вітряна сонячна енергія - надійний і стабільний джерело енергії. Отже, не потрібно зволікати з вибором сонячною електростанцією. У «MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку» ми розробляємо індивідуальні рішення для сонячних батарей. Залежно від ваших потреб в електроенергії ми можемо допомогти вам вибрати той, який вам найбільше підходить. Як тільки ви вирішите продовжити роботу з нами, ви опинитеся всього в 5 кроках від своєї сонячної мрії - консультації, вибір продукту, схвалення комунальних підприємств, установка, підключення.

  • У нас немає політики примусу і тиску.
  • У нас хороша репутація завдяки послуг, що пропонуються до і після покупки.
  • На кожному етапі вас буде супроводжувати наш висококваліфікований персонал.
  • Рівень знань нашої команди продажів і технічних фахівців найвищого рівня.
  • Наша служба підтримки може допомогти вам залагодити будь-які ваші питання про систему.
  • Цілодобова місцева підтримка гарантована.
  • Ми оформляємо всі необхідні документи і документацію.

Скористайтеся нашою системою, щоб заощадити свої гроші!

Довіртеся професіоналам!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner