Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Збиток, завданий сонячними батареями

Збиток, завданий сонячними батареями
Збиток, завданий сонячними батареями
Збиток, завданий сонячними батареями

Установка сонячних батарей - відмінний спосіб для будинків і підприємств виробляти електроенергію без негативного впливу на навколишнє середовище. Без належного функціонування панелей вся система вийде з ладу. Щоб витягти максимум з сонячної системи, необхідно проявляти особливу обережність при транспортуванні панелей на об'єкт, під час установки і після установки.

Сучасні сонячні модулі відомі своїми тендітними елементами, тонкими як пластина. Ці осередки можуть бути товщиною до 170 мікрометрів, що в 2-3 рази перевищує товщину стандартного паперу формату A4. Щоб максимально використовувати енергетичний потенціал вашої сонячної системи, необхідно приділяти максимум уваги на всіх етапах установки сонячної енергії.

Панелі укладені в міцне скло для захисту. Під склом знаходиться шар утеплювача і захисний задній лист. Ця технологія захищає від тепла і вологості всередині панелей, забезпечуючи безперебійну роботу домашньої сонячної системи. Сонячні панелі мають покриття антивідблиску, яке дозволяє їм поглинати максимальну потужність від сонця.

Якщо неправильно поводитися з панелями до або після установки може негативно позначитися на системі і навіть значно скоротити термін її служби. Правильний спосіб їх перенесення - по можливості розподілити навантаження, а не зосереджуватися на одній точці. Модуль ідеально притискати до руки, плеча, спині і голові, не давлячи на задній лист.

Установка сонячних модулів на дах - одна з найскладніших завдань по установці. З сонячними панелями непросто звертатися, оскільки кожна панель важить від 18 до 20 кг. Панелі важкі, їх незручно піднімати і переносити. Неправильний підйом може привести до пошкодження. Для підйому на дах рекомендується використовувати спеціальний підйомник.

Дуже важливо уникати зайвого тиску на поверхню модулів. Стояти на панелях прийнято. Це може викликати мікротріщини. Втрата потужності становить близько 7 Вт або 2,2% на повністю функціональному модулі. Ці тріщини будуть поширюватися далі під впливом вологості, теплового розширення і стиснення, а також нормального зносу і стирання і впливають на характеристики модуля.

Більшість сонячних панелей проходять довгий шлях від заводу до даху. При неправильному перемиканні це може вплинути на його ефективність. Особливу обережність слід дотримуватися при транспортуванні матеріалів поверх відкритих модулів. Типовий приклад - інвертор, прикріплений до верхньої частини декількох панелей. Це може викликати втрату потужності на 7,9 Вт або 2,44%. Під час транспортування краще уникати застосування сили до модуля під відкритим небом. Обв'язка на верхній частині піддона підходить, але тиск на передню або задню частину скла призведе до непоправних пошкоджень під час транспортування.

Фізичні пошкодження панелям можуть бути викликані:

  • Уламки листя, гілок, бруд і пташиний послід можуть подряпати панелі. Ідеально було б доглядати за деревами навколо будинку і чистити панелі садовим шлангом і м'якою тканиною один раз на рік для оптимальної продуктивності.
  • Погана погода і град можуть пошкодити дахи. Ваш фахівець з сонячної енергії повинен підказати вам правильну сонячну установку, якщо у вашому районі екстремальні погодні умови.
  • Пошкодження водою відбувається, якщо ущільнення панелей не є водонепроникними.

На більшість професійних систем сонячних батарей надається як мінімум 25-річна гарантія. Наш фахівець із сонячної енергії допоможе вам визначити найкраще місце для вашої сонячної батареї. Ми обіцяємо цілодобовий моніторинг сонячних батарей і акумуляторів в режимі реального часу.

У «MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку» кожен продукт з ретельно підібраного асортименту надходить від незалежних постачальників і відповідає суворим критеріям якості. MAGUS поставляє кращі в Україні панелі Tier 1. Ми поставляємо сонячні панелі провідних брендів, таких як Trina, Jinko, Risen, Suntech, Longi, Suntech, Ja Solar, Yingli Solar, Altek, Kingdom Solar (KDM).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner