Кошик
309 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Огляд сонячних панелей Trina Solar

Огляд сонячних панелей Trina Solar
Історія компанії Trina Solar

Як один з п'яти найбільших постачальників сонячних панелей в світі, Trina Solar має міцну репутацію і велику глобальну дистриб'юторську мережу в 30 країнах. Заснована в 1997 році, Trina є повністю вертикально інтегрованою компанією й одним із найстаріших китайських виробників сонячних батарей. За останні кілька десятиліть сильне увагу компанії Trina до досліджень і розробок призвело до деяким великим досягненням, включаючи 18 світових рекордів сонячних фотоелектричних систем з ефективності елементів і панелей.

За оцінкою Bloomberg New Energy Finance, Trina Solar входить в число провідних виробників сонячних панелей першого рівня. Хоча слід зазначити, що рейтинг Tier 1 є скоріше показником фінансової стійкості компанії, що дуже важливо для великих комунальних підприємств, що вимагають довгострокової життєздатності проекту.

Як і багато великі китайські виробники, Trina Solar приділяє особливу увагу продуктивності і співвідношенню ціни і якості. Trina зазвичай не конкурує на дорогому преміальному сегменті ринку з такими, як LG (Південна Корея) і Sunpower (США). Тим не менш, Trina пропонує деякі продукти з дуже високими характеристиками, в тому числі нові панелі i-TOPCon N-типу і вдосконалені двосторонні сонячні панелі DuoMax Twin з вражаючою потужністю 445 Вт.

Різноманітність сонячних панелей Trina Solar

Trina Solar виробляє широкий спектр сонячних панелей для житлових, комерційних та комунальних установок, в яких використовуються багато з останніх технологій осередків, включаючи двосторонні, полуэлементные, подвійні скла, PERC і, останнім часом, вдосконалені монокристалічні елементи TOPCon N-типу.

Різноманітність сонячних панелей Trina Solar

Повний асортимент сонячних панелей Trina для житлових і комерційних приміщень на 2021 рік - Зображення надано Trina Solar

Найпопулярніша модель в лінійці Trina - це панелі Honey. Економічні панелі Honey доступні в різних типах і розмірах до 350 Вт. Для більш великих комерційних та комунальних підприємств Trina Solar пропонує ряд високовольтних (1500) панелей більшого формату з 72 або 144 половинними осередками в двосторонньому діапазоні TallMax і DuoMax з розмірами до 455 Вт. Крім того, Trina також виробляє спеціальні варіанти з подвійним склом з 30-річною гарантією продуктивності.

Нові потужні панелі Vertex потужністю 600 Вт +
Нові потужні панелі Vertex потужністю 600 Вт +

2020 рік став роком потужних сонячних панелей, лідером яких стала компанія Trina Solar. Перші панелі Vertex наступного покоління від Trina Solar були продемонстровані на початку 2020 року і досягли вражаючих 515,8 Вт на основі незалежної оцінки випробувань від TUV Reinland. Цей прорив був зроблений після того, як у березні компанія Trina почала виробництво нових панелей Vertex на невеликий експериментальної лінії. Кілька місяців тому на виставці SNEC PV Power Expo в Китаї Trina продемонструвала неймовірну панель Vertex потужністю 660 Вт. Однак панелі потужністю понад 620 Вт, швидше за все, будуть доступні не раніше 2021 року.

Серія Vertex включає монокристалічні осередку PERC з міжз'єднаннями MBB з декількома шинами для досягнення ККД до 21,3%. Зокрема, вони є першими панелями, побудованими на новому більш великому форматі комірок розміром 210 мм з використанням унікальних осередків з розрізом 1/3 (на відміну від звичайних комірок з половинними розрізами). У потужних верхових панелях значно більше за розміром підходить його на 2.1 -2.3 m максимуму і 1.1-1.3 m широких. Це значно більше, ніж панелі стандартного комерційного розміру (2 х 1 м), і вони призначені для використання на сонячних фермах. Двосторонні панелі найкраще підходять для одновісних систем спостереження, встановлених на світлих поверхнях, таких як пісок чи навіть сніг.

Нові панелі Vertex S 400W+
Нові панелі Vertex S 400W+

Спираючись на офіційний запуск панелей Vertex в середині 2020 року, Trina Solar нещодавно анонсувала нову лінійку панелей Vertex S, де буква S означає «маленькі». На відміну від набагато більш великих панелей Vertex, більш легкі і компактні панелі Vertex S призначені для дахів житлових і комерційних приміщень. Ці високопотужні панелі від 380 Вт до 405 Вт також побудовані на основі осередків більшого розміру 210 мм і використовують ту ж технологію моно-PERC, MBB, 3-я осередок для досягнення вражаючою максимальної ефективності 21,1% і максимальної номінальної потужності 405 Вт. Лінія Vertex S повинна бути випущена на початку 2021 року.

Нова панель Trina Honey M Black

Найпопулярнішими панелями Trina Solar є монокристалічні і полікристалічні панелі Honey. Пропонуючи гарне поєднання якості, продуктивності і співвідношення ціни та якості, новітня лінійка Honey M підвищила ефективність у порівнянні з попередньою серією за рахунок використання нових половинних осередків PERC, що включають 9 шин (MBB). Нові моделі honey M доступні в розмірах від 330 Вт до 350 Вт, при цьому чорний Honey M (показаний навпаки) з чорним заднім листком створює гладкий повністю чорний вид.

Ефективність була збільшена до 20,5% на останній панелі 345 Вт, випущеної в 2020 році, з використанням новітніх моно осередків PERC, MBB.

Передова технологія сонячних фотоелементів

Дорожня карта продукту Trina прокладає шлях для ряду нових високоефективних технологій осередків, включаючи унікальну клітинку i-TOPCon N-типу, мульти-шини або комірки MBB і вдосконалені двосторонні осередку.

Рекордна технологія комірок i-TOPCon нового покоління N-типу від Trina Solar.

Фокус на розробку високоефективних осередків N-типу стає все більш поширеним серед провідних китайських виробників, хоча Trina, схоже, перебуває в авангарді цієї технології. Подібні панелі N-типу вже давно доступні від виробників преміум-класу, таких як LG і Sunpower, хоч і за більш високою ціною. Оскільки Trina і інші виробники збільшують обсяги виробництва та інвестиції в технологію осередків N-типу, це допоможе знизити ціну на ці високоефективні панелі.

Панелі Trina оснащені MBB (9 шин) для підвищення продуктивності і ефективності - Зображення надано Trina Solar
Мульти-шини - MBB

Trina була одним з перших китайських виробників, які запропонували технологію з декількома шинами або MBB для всього діапазону нових модулів.

Причина переходу на MBB досить проста, щоб підвищити ефективність і надійність. Одна проблема з традиційними плоскими стрічковими шинами на передній частині осередку полягає в тому, що вони частково затінюють клітинку, що знижує ефективність і продуктивність. Технологія MBB - це спосіб підвищити продуктивність і ефективність за рахунок зменшення ефекту затемнення традиційних стрічкових шин. Додаткові переваги включають зниження температури комірки і, в свою чергу, зниження ризику утворення гарячих точок в рідкісних випадках руйнування осередку.

Технологія MBB включає в себе кілька невеликих круглих дротяних шин та аналогічна панелей преміум-класу LG Neon 2, які доступні вже кілька років. В даний час Trina представляє цю інноваційну високоефективну інновацію в маси за рахунок великосерійного виробництва і подальшого зниження витрат.

Trina Solar стала лідером у виробництві двосторонніх сонячних панелей
Двосторонні сонячні панелі

Двосторонні сонячні панелі доступні вже багато років, але стають популярними тільки зараз, оскільки вартість виробництва високопродуктивних монокристалічних елементів PERC продовжує знижуватися. Двосторонні клітини поглинають світло з обох сторін панелі в правильному місці, а умови можуть виробляти до 30% більше енергії, ніж традиційні панелі. Trina Solar була на передньому краї технології двосторонніх осередків, і в нових панелях DuoMax Twin використовується комбінація PERC, половинних, MBB, двосторонніх комірок, розміщених в панелі з подвійним склом.

Якість і продуктивність

Один з провідних у світі незалежних сервісів з тестування та продуктивності сонячних модулів PVEL (DNV-GL), випробувальний центр в Німеччині, складає щорічний звіт про рейтингу надійності фотоелектричних модулів. Протягом останніх шести років різні сонячні панелі Trina незмінно займали лідируючі позиції серед 20+ провідних світових виробників сонячних батарей. Кращий виконавець не означає, що він займає перше місце в рейтингу, це один з найбільш ефективних модулів у групі без серйозної деградації або збоїв.

PVEL - одна з найавторитетніших незалежних організацій по тестуванню фотоелектричних сонячних батарей у світі, тому результати дають високу впевненість у довгостроковій продуктивності і надійності модулів Trina Solar як для великих, так і для малих установок.

Trina Solar як для великих, так і для малих установок.

Минулі проблеми з якість

Поряд з багатьма іншими великими виробниками Trina solar протягом багатьох років був ряд проблем з якістю. В основному це було результатом деградації заднього листка і відмови, що призвело до проникнення води або проблем з PID. На щастя, це, мабуть, обмежується в основному панелями, проданими в період з 2011 по 2014 рік, і пов'язана з альтернативним нижнім листом або матеріалом EVA, використовуваних під час виробництва. Останні панелі, схоже, не містять будь-яких зареєстрованих проблем, але це не означає, що в майбутньому несправностей не буде. Як і у всіх великих виробників, випадкові партії або невелику кількість панелей обов'язково будуть мати проблеми.

Часто, коли справа стосується якості, велика різниця полягає в тому, як виробник вирішує ці проблеми і підтримує установників і клієнтів. Як ми пояснимо в наступному розділі, це одна з областей, де Тріна справді покращилася.

Гарантія і сервіс
Trina solar пропонує стандартну 12-річну гарантію виробника на продукцію (раніше 10 років), яка захищає від дефектів протягом перших 12 років, плюс 25-річну гарантію продуктивності, щоб гарантувати мінімальну вихідну потужність 83,1% після 25 років використання. На панелі Vertex і Vertex S наступного покоління буде надаватися більш тривалий 15-річний гарантійний термін з можливістю продовження до 25 років. Trina Solar має безліч центрів підтримки і обслуговування по всьому світу.
Стійкість

Як і багато великі виробники, Trina Solar почала приділяти більше уваги своїй ланцюжку поставок, прагнучи скоротити кількість відходів і викидів за рахунок більш ефективних виробничих процесів і підвищення корпоративної відповідальності. Добре відома система показників SVTC дає компанії Trina Solar вражаючі 99 балів зі 100. Це включає в себе поліпшення умов праці й бере на себе відповідальність за вплив продукції на навколишнє середовище і здоров'я протягом всього її життєвого циклу, включаючи дотримання обов'язкової політики відповідальної утилізації».

У січні 2021 року компанія Trina Solar також отримала подвійну сертифікацію «Екологічної декларації продукції» (EPD) від глобального незалежного інституту сертифікації в галузі науки про безпеку. Сертифікації EPD виходить для сталого виробництва шляхом відстеження впливу на навколишнє середовище, сировини, виробництва, переробки, транспортування і переробки.
Висновок

Trina Solar широко вважається одним з кращих виробників на ринку, що пропонують сонячні панелі хорошої якості. Ця репутація була підкріплена покращеним обслуговуванням клієнтів, величезним прогресом в технології осередків, а також підвищенням ефективності і вихідний потужності за останні роки.

В цілому, ґрунтуючись на історії, репутації Trina Solar і високому рейтингу Tier 1 по системі рейтингів Bloomberg New Energy Finance (BNEF), можна майже гарантувати, що Trina буде працювати довгий час для підтримки будь-яких проблем з якістю або продуктивністю, якщо вони виникнуть належним чином. в майбутнє. Trina удосконалює і просуває свій асортимент панелей більше, ніж інші виробники. Крім того, вхід до п'ятірки провідних світових виробників і показ дуже хороших результатів у незалежному тестуванні PVEL дає додаткову впевненість у тому, що панелі Trina будуть добре працювати протягом багатьох років.

Більшість сонячних панелей Trina тепер мають стандартну 12-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію продуктивності, з більш тривалою 15-річної і 30-річною гарантією продуктивності на двосторонні панелі і панелі Vertex нового покоління.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner