Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Як збільшити строк служби сонячного інвертора?

Як збільшити строк служби сонячного інвертора?
Як збільшити строк служби сонячного інвертора?
[Керівництво на 2021 рік]
Інвертор, безумовно, є невід'ємною частиною установки сонячної системи. Хоча інвертори самі по собі не виробляють електроенергії, вони необхідні для використання електроенергії, вироблюваної панелями.

Отже, не має фінансовий сенс витратити деякий час і розглянути термін служби сонячного інвертора, перш ніж інвестувати?

Звичайно, було б. На відміну від сонячних батарей стандартна гарантія на сонячний інвертор становить до 10 років.

Але ці пристрої також більш схильні до пошкоджень з-за великої кількості електричних компонентів, які піддають їх нагрівання.

Заміна сонячного інвертора не тільки обходиться занадто дорого, але й іноді ремонт може бути занадто дорогим. Таким чином, щоб отримувати прибуток та управляти витратами, вам необхідно правильно доглядати за своїм інвертором.

Однак термін служби сонячного інвертора буде залежати від того, як ви будете обслуговувати його протягом багатьох років.

Як можна продовжити термін служби сонячного інвертора?

Установка якісного сонячного інвертора сама по собі може знизити ймовірність повторюваних витрат. Однак, як і будь-який інший електроприлад, сонячні інвертори також схильні до певних факторів ризику.

Враховуючи, що це один з найбільш складних робочих компонентів установки сонячної системи , нерідко виникають проблеми з ефективністю.

Нижче ми детально описуємо деякі прості заходи, які ви можете зробити для підтримки довговічності та продуктивності вашого інвертора.

№1. Місце встановлення

Ви можете встановити інвертор всередині або зовні будинку. Ключовими міркуваннями повинні бути ваші уподобання і ступінь гнучкості, яку ви хочете з точки зору розміщення.

У той час як внутрішні інвертори, ймовірно, будуть коштувати менше, інвертори для зовнішньої установки створені для захисту від погодних умов.

Вуличні інвертори також пропонують домовласникам більше можливостей з точки зору установки. Ймовірно, це тому, що ви можете встановити їх в гаражі або на краю будинку.

Проте краще всього встановити інвертори сонячної енергії де-небудь у тіні, далеко від прямих сонячних променів.

Інвертор має тенденцію досить швидко нагріватися, і тривалий вплив високих температур може викликати пошкодження. Крім того, хоча інверторів зазвичай є охолоджуючі вентилятори для захисту від тепла, рекомендується встановлювати їх в добре вентильованому приміщенні.

Не кажучи вже про те, що ви повинні захищати інвертор від дощу і води, так як вогкість може призвести до зниження продуктивності. Так що, по суті, найліпшим місцем буде вентильоване місце, захищене від спеки і дощу.

№2. Регулярно перевіряйте його

Ваша робота не закінчується на встановлення сонячного інвертора . Швидше, догляд і обслуговування відіграють вирішальну роль у продовженні терміну служби сонячного інвертора.

Перше, що вам слід зробити, це перевіряти інвертор кожні 2-3 місяці. Це допоможе виділити будь-які ризики, перш ніж вони стануть більш серйозною проблемою і будуть коштувати вам цілого стану.

Крім того, зверніть увагу на будь-які пошкодження водою або скупчення пилу в тому місці, де ви встановили свої інвертори.

Звичайно, потрібна особлива обережність у разі інверторів для установки поза приміщеннями, оскільки вони більше піддані впливу умов навколишнього середовища і частинок пилу.

Пил і бруд також можуть засмітити електричні компоненти й охолодні ребра. Таким чином, важливо, щоб ви містили інвертор в хорошому стані і у вільному від безладу просторі, щоб забезпечити циркуляцію повітря.

У більшості випадків інвертори провідних брендів сонячних інверторів з меншою ймовірністю вийдуть з ладу до закінчення терміну їх служби. Тим не менше, якщо ви підозрюєте які-небудь пошкодження під час огляду, краще зателефонувати постачальнику сонячної енергії, щоб уникнути ризику для безпеки вашого будинку.

№3. Перезавантажте інвертор для максимальної ефективності
Сонячні інвертори працюють найбільш ефективно і пропонують максимальну вихідну потужність, коли розмір фотоелектричної батареї перевищує номінальну вихідну потужність інвертора.

Таким чином, вам краще встановити модуль сонячної панелі, розмір масиву постійного струму якого більше, ніж номінальне значення змінного струму вашого інвертора. У такому сценарії ваші панелі здатні виробляти більше електроенергії, ніж вихідна потужність інвертора.

Ми вже знаємо, що сонячні панелі рідко працюють з номінальною потужністю, а реальна вироблення електроенергії зазвичай відрізняється від умов STC.

Таким чином, збільшивши розмір фотоелектричної матриці, ви можете компенсувати цю втрату і краще узгодити вихід постійного струму інвертора потужністю по змінному струму.

Ще одна перевага цього полягає в тому, що коли вам дійсно потрібно замінити інвертор, ви можете встановити інвертор з більш низькою вихідною потужністю змінного струму. Це автоматично знизить витрати на заміну інвертора.

Однак ніколи не перевищуйте критичні вхідні межі інвертора. Сонячні інвертори працюють краще всього, коли вхідна потужність становить близько 90% від номінальної потужності інвертора.

№4. Слідкуйте за попереджувальними знаками

Інвертори зазвичай видають попередження, коли вони не працюють належним чином.

Найпоширеніший ознака, на який ви можете звернути увагу, - це проблеми з освітленням. Майже всі сонячні інвертори оснащені індикаторами, що показують поточний стан їх роботи.

Отже, можуть виникнути проблеми з електричними з'єднаннями, якщо ваш інвертор не блимає в сонячний день. Якщо ваш інвертор раптово перестає працювати, краще звернутися до професіонала.

Несподівані перебої в подачі електроенергії ніколи не є хорошою ознакою і можуть вказувати на помилку або збій. Крім того, будь-які проблеми з сонячним інвертором можуть легко стати загрозою безпеки для вашого будинку.

Огляд фахівця допоможе вам визначити, чи потрібен вам заміна або пошкодження незначні. У першому випадку перевірте свою гарантію і подивіться, вона може покрити витрати на заміну сонячного інвертора .

Виконання цих кроків допоможе вам максимізувати продуктивність інвертора, вихідну ефективність і, як наслідок, термін його служби.

Проте оптимізація строку служби сонячного інвертора не обмежується тільки цими факторами. Ви також повинні враховувати інші речі, такі як батареї і тип інвертора, який ви вибираєте.

Ми підготували розділ поширених питань, щоб відповісти на деякі з цих питань та отримати подальші роз'яснення.

Часті питання по сонячному інвертору

Купуючи інвертор, не можна ризикувати дезінформацією. Подивіться відповіді на деякі з найбільш поширених питань, які ми отримуємо від наших читачів.

№1. Який тип сонячного інвертора мені вибрати?

Тип сонячного інвертора, який ви виберете, буде залежати від того, що вам зручно. У кожного типу є свої плюси і мінуси.

Найбільш поширені типи сонячних інверторів, встановлювані користувачами сонячної енергії, включають:

  • Мережеві інвертори: краще всього підходять для тих, у кого незатьмарений дах і хто шукає недорогий варіант. Зворотною стороною є вплив на вироблення енергії всього масиву, навіть якщо одна панель затінена.
  • Микроинверторы: найкраще підходять для дахів меншого розміру або дахів з проблемами затінення. Це дозволяє оптимізувати вироблення енергії на рівні панелі, але є дорогим вкладенням.
  • Оптимізатори потужності: краще всього підходять для тих, хто може вкласти трохи грошей, щоб зменшити вплив затемнення панелі на енергоефективність. Хоча він коштує менше, ніж микроинверторы, оптимізатори потужності складно обслуговувати.

Для получения дополнительной информации вы всегда можете связаться с нашими сертифицированными экспертами, которые помогут вам сделать лучший выбор в зависимости от вашего имущества и бюджета.

№2. Как выбрать лучшие солнечные инверторы?

Откровенно говоря, однозначного ответа на этот вопрос нет. Лучший выбор для вас может оказаться не лучшим для кого-то другого. Чтобы сделать разумные вложения, вам, вероятно, придется изучить спецификации и сравнить их со своими потребностями.

Среди лучших брендов, доступных в Украине, мы рекомендуем Afore, Altek, Fronius, Growatt, Huawei, SolarEdge, Solax Power, Solis.

№3. Які деякі ознаки несправності інвертора?

Як ми вже згадували, у більшості сонячних інверторів є індикатори, що вказують на наявність несправності. Ви повинні бути стурбовані тим, що інвертор не блимає або блимає червоним / помаранчевим / жовтим світлом.

Відсутність кольору означає, що на панелях немає сонячного світла. У яскравий сонячний день це може вказувати на серйозну проблему. В інших випадках червоний / оранжевий / жовтий колір означає помилку в інверторі.

Однак, коли інвертор мигає зеленим світлом, вам не про що турбуватися.

№4. Водонепроникні сонячні інвертори?

Хоча зовнішні сонячні інвертори зроблені стійкими до погодних умов, ми не рекомендуємо піддавати їх впливу дощу і штормів.

Інвертори - це електричні блоки, і гроза може серйозно пошкодити їх і створити загрозу безпеці. Крім того, вода також може пошкодити електричні компоненти інвертора, скорочуючи термін його служби.

№5. Що ще я повинен знати про технічне обслуговування сонячного інвертора?

Так!

Термін служби сонячного інвертора також залежить від батареї. От типа батареи, которую вы выбираете, до ее проверки, все будет влиять на эффективность солнечного инвертора.

Не забудьте заменить разряженную батарею, а не восстанавливать ее, поскольку это не навсегда.

Когда батарея разряжена, лучше всего просто заменить ее на новую. Невыполнение этого требования может повлиять на выходную мощность и, в конечном итоге, на весь дом, который использует энергию от инвертора.

Речь шла о том, как продлить срок службы солнечного инвертора.

В каталоге продукции нашей компании вы найдете все необходимое оборудование для создания солнечной электростанции для дачи, дома и предприятия: солнечные электростанции от ведущих производителей, монокристаллические солнечные панели и поликристаллические солнечные батареи, которые предоставляют системы. Инверторы напряжения для источников бесперебойного питания, различных контроллеров заряда для аккумуляторных батарей, солнечных элементов, мощных солнечных панелей, сетевых инверторов и автономных инверторов для автономных солнечных электростанций. Так само ми пропонуємо установку сонячних електростанцій "під ключ".

Дивитися асортимент

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner