Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

У Херсонському державному університеті встановлять сонячні панелі потужністю 50 кВт.

У Херсонському державному університеті встановлять сонячні панелі потужністю 50 кВт.
Херсонський університет встановить на даху сонячну станцію потужністю 50 кВт.

У Херсонському державному університеті встановлять сонячні панелі потужністю 50 кВт.

Сонячні панелі планують встановити на даху будівлі актового залу університету - технічна експертиза вже підтвердила, що таке навантаження будівля витримає без проблем.

Електроенергія згенерована СЕС використовуватиметься для забезпечення енергопотреб актового залу, у тому числі для живлення кондиціонерів, бібліотеки з коворкінг-центром і університетським басейном. Надлишки «сонячної» електроенергії направлять на енергопостачання будівлі студентського гуртожитку № 3.

Перший етап реалізації нового проекту "Екохду" коштуватиме приблизно сімсот тисяч гривень, його окупність - не більше чотирьох років. Сонячні панелі придбають частково за кошти вузу, а також за гранти та завдяки співфінансуванню з місцевих скарбничок.

"У місцеві бюджети наш університет перераховує податками 13,5 мільйона гривень на рік, - каже ректор Херсонського державного університету професор Олександр Співаковський. - Було б справедливо і правильно, щоб хоча б 10% з цих сум поверталися в ХДУ як партнерське фінансування його розвитку у рамках тих чи інших программ».

СЕС планують ввести в експлуатацію вже цього року.

У майбутньому в ХДУ збираються повністю перейти на "зелену" енергію. Адже вуз активно розвивається, його запити ростуть, а енергетики далеко не завжди здатні їм відповідати.

У каталозі продукції нашої компанії ви знайдете все необхідне обладнання для створення сонячної електростанції для дачі, будинки і підприємства: сонячні електростанції від провідних виробників, монокристалічні сонячні панелі і полікристалічні сонячні батареї, які надають системи. Інвертори напруги для джерел безперебійного живлення, різних контролерів заряду для акумуляторних батарей, сонячних елементів, потужних сонячних панелей, мережевих інверторів і автономних інверторів для автономних сонячних електростанцій. Так само ми пропонуємо установку сонячних електростанцій під ключ.

Дивитися асортимент ​​

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner