Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Нідерландські аграрії встановлюють сонячні панелі, щоб поліпшити урожай фруктів

Нідерландські аграрії встановлюють сонячні панелі, щоб поліпшити урожай фруктів
Нідерландські аграрії встановлюють сонячні панелі, щоб поліпшити урожай фруктів

Виробник ягід в Нідерландах Ріні Кастерс разом з GroenLeven встановив комплект сонячних панелей над своїми посівами. Це призвело до стабілізації мікроклімату і підвищення якості вирощеного врожаю.

«Сонячні панелі генерують «зелену» енергію, а також забезпечують захист від екстремальних погодних умов, які останнім часом все частіше спостерігаються в Нідерландах. Я помічаю, що наше літо дуже спекотне, вологість висока. Погода сприяє грибковим захворюванням, ця проблема стає все більш поширеною» - говорить Ріні Кастерс.

Аграрії замінив звичайне покриття сонячними панелями для кращого захисту врожаю. Крім того, згенерованої панелями електроенергією можна живити ферму і продавати "зелену" електроенергію в мережу.

Нидерландские аграрии устанавливают солнечные панели, чтобы улучшить урожай фруктов

«В прошлом году в жаркий день под солнечными панелями было прохладнее на десять градусов. В влажный день растения остались такими же сухими. Для фруктов это на самом деле гораздо лучше » - добавляет он.

Также улучшилось качество фруктов и ягод после установки солнечных панелей. Фермер получает урожай на 5-7 дней позже, чем обычно.

«Наличие продукта позже, когда другие фрукты будут распроданы, может быть очень полезной. Я помічаю, що роль сталого розвитку стає все більш важливою за останні три роки», - резюмував фермер.

В каталозі продукції нашої компанії ви знайдете все необхідне обладнання для створення сонячної електростанції для дачі, аграрія, будинки і підприємства: сонячні електростанції від провідних виробників, монокристалічні сонячні панелі і полікристалічні сонячні батареї, які надають системи. Інвертори напруги для джерел безперебійного живлення, різних контролерів заряду для акумуляторних батарей, сонячних елементів, потужних сонячних панелей, мережевих інверторів і автономних інверторів для автономних сонячних електростанцій. Так само ми пропонуємо установку сонячних електростанцій "під ключ".

Дивитися асортимент

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner