Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

У Південній Кореї розробили сонячні панелі, які складаються навпіл без пошкоджень

У Південній Кореї розробили сонячні панелі, які складаються навпіл без пошкоджень
У Південній Кореї розробили сонячні панелі, які складаються навпіл без пошкоджень.

У Південній Кореї розробили прототип фотоелемента, який не ламається, якщо його зігнути удвічі.

Проект реалізувала команда вчених під керівництвом професора Іль Чон з Пусанском національного університету - одного з найбільших і першого державного вузу в країні

В якості тонкого, гнучкого, прозорого і пружного провідного матеріалу вчені використовували провідні плівки з одностінних вуглецевих нанотрубок (SWNTs), які відрізняються високою прозорістю і механічної пружністю.

У Південній Кореї розробили прототип фотоелемента, який не ламається, якщо його зігнути удвічі.

Єдина проблема полягала в тому, що провідні плівки з одностінних вуглецевих нанотрубок намагаються прилипати до поверхні підкладки при застосуванні сили (наприклад, згинання) і вимагають хімічної присадки. Щоб вирішити цю проблему, учені помістили цю плівку на поліімідної підкладку, а потім покрили оксидом молібдену, щоб поліпшити її провідність.

У Південній Кореї розробили сонячні панелі, які складаються навпіл без пошкоджень

Отриманий прототип набагато перевершив очікування команди. Композитна плівка товщиною 7 мкм продемонструвала виняткову стійкість до вигину, майже 80-відсоткову прозорість і ефективність перетворення енергії на рівні 15,2% - максимальне значення, коли-небудь досягнуто фотоелементами з вуглецевих нанотрубок.

Отримані результати є одними з кращих серед тих, про яких повідомлялося досі для гнучких сонячних елементів, як з точки зору ефективності, так і механічної стабільності, - уточнює автор дослідження, професор Іль Чон з Пусанском національного університету. - На відміну від просто гнучкої електроніки , пристрої, що складаються, схильні до набагато більш жорстких деформацій, з радіусами складання всього 0,5 мм - звичайні тонкі скляні підкладки і прозорі провідники з оксиду металу можна зробити гнучкими, але вони ніколи повністю не складаються".

В каталозі продукції нашої компанії ви знайдете все необхідне обладнання для створення сонячної електростанції для дачі, аграрія, будинки і підприємства: сонячні електростанції від провідних виробників, монокристалічні сонячні панелі і полікристалічні сонячні батареї, які надають системи. Інвертори напруги для джерел безперебійного живлення, різних контролерів заряду для акумуляторних батарей, сонячних елементів, потужних сонячних панелей, мережевих інверторів і автономних інверторів для автономних сонячних електростанцій. Так само ми пропонуємо установку сонячних електростанцій "під ключ".

Дивитися асортимент

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner