Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Американські вчені підвищили ефективність сонячного елемента з перовскиту до 25,2%

Американські вчені підвищили ефективність сонячного елемента з перовскиту до 25,2%
Американські вчені підвищили ефективність сонячного елемента з перовскиту до 25,2%

Вчені з США і Південної Кореї підвищили загальну ефективність сонячного елемента з перовскиту до 25,2%.

Рекордного значення науковцям вдалось досягнути завдяки новій конструкції перовскітових осередків. 

Вчені додали до перовскітового матеріалу спеціально оброблений провідний шар діоксиду олова і модифікували формулу перовскіту.

Дослідники розділили перовскітовий і провідний шари модифікованим проміжним шаром з оксиду олова, що дозволило знизити втрати. Для цього вони використовували метод хімічного осадження у розчині, а також оптимізували сам перовскітовий шар.

В результаті ефективність підвищилася до 80% від теоретичного максимуму для матеріалів цього типу. «Результати досліджень можна застосовувати для серійного виробництва перовскітових фотоелементів, - зазначають вчені. – Перовскити дають можливість отримати надзвичайно тонкі і легкі шари при збереженні ефективності, вони поглинають іншу частину спектра і можуть доповнювати кремнієві елементи».

В каталозі продукції нашої компанії ви знайдете все необхідне обладнання для створення сонячної електростанції для дачі, аграрія, будинки і підприємства: сонячні електростанції від провідних виробників, монокристалічні сонячні панелі і полікристалічні сонячні батареї, які надають системи. Інвертори напруги для джерел безперебійного живлення, різних контролерів заряду для акумуляторних батарей, сонячних елементів, потужних сонячних панелей, мережевих інверторів і автономних інверторів для автономних сонячних електростанцій. Так само ми пропонуємо установку сонячних електростанцій "під ключ".

Дивитися асортимент

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner