Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

У Нідерландах об'єднають роботу тепломереж з вітряними і сонячними станціями

У Нідерландах об'єднають роботу тепломереж з вітряними і сонячними станціями
У Нідерландах об'єднають роботу тепломереж з вітряними і сонячними станціями

У Нідерландах об'єднають роботу тепломереж з вітряними і сонячними станціями

У Нідерландах об'єднали вдосконалені тепломережі з сонячними і вітряними електростанціями для забезпечення гнучкості енергетичної системи.

Пілотний проект ViFlex нідерландський оператор системи передачі електроенергії Tennet реалізує спільно з німецьким виробником обладнання Viessmann.

Кілька сотень теплових насосів і систем зберігання енергії об'єднали у віртуальну електростанцію, здатну накопичувати надлишок енергії з поновлюваних джерел і використовувати його в періоди зниженою генерації електрики. «Синхронізація роботи тепломереж з вітряними і сонячними електростанціями дозволяє знизити споживання викопного палива, - пояснює оператор. - Коли з відновлюваних джерел надходить мало енергії, частина систем опалення буде простоювати, а годинник високої продуктивності ВДЕ - повністю використовувати згенеровану ними електроенергію».

У теплових насосах Viessmann використовується технологія, що забезпечує можливість роботи на 100% відновлюваної електроенергії і здатна з допомогою інтелектуального управління гнучко реагувати на потреби електромережі. Наприклад, тепловий насос може працювати і заповнювати енергоносій саме тоді, коли сонячні панелі видають максимум електрики або, коли дме сильний вітер, що може призводити до утворення надлишків енергії. Це стабілізує електромережу і дозволяє відмовитися від використання електростанцій на викопному паливі.

Для регулювання навантаження в електромережах необхідні, перш за все, теплові насоси, які зможуть працювати в різних режимах, пояснюють розробники. «Особливо цікаво виглядає перспектива застосування гібридних теплових насосів, здатних споживати електроенергію, так і побутовий газ, використання яких дозволить знижувати навантаження на електромережу без зменшення обігріву будівель, - відзначають в Tennet. - Для будинків з хорошою теплоізоляцією навіть повне тимчасове відключення опалення не повинно бути проблемою».

Предоставить гибкость энергопотреблению также могут помочь системы аккумуляции тепла».

«Дополнительным преимуществом гибкой энергосистемы может стать снижение цен на электроэнергию, - говорят в Tennet. - Это достижимо при установке гибких тарифов или предоставлении скидок для теплосетей, оснащенных оборудованием, которое способно обеспечить изменение объемов потребления электричества в соответствии с производительностью электростанций, работающих за счет возобновляемых источников».

Згідно зі звітом Tennet, в найближчі роки вигоди від переходу на «розумні» тепломережі будуть незначні, але до 2030 року їх переваги зростуть у міру збільшення використання відновлюваної енергетики.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner