Кошик
309 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Вчені розробили метод масового виробництва високоефективних фотоелементів з перовскита

Вчені розробили метод масового виробництва високоефективних фотоелементів з перовскита
Вчені розробили метод масового виробництва високоефективних фотоелементів з перовскита

Американські і китайські вчені розробили спрощений процес виробництва стабільних перовскітовіх сонячних елементів з рекордним рівнем коефіцієнта корисної дії.

Новий метод запропонувала команда фахівців з Національної лабораторії в Лос-Аламосі і Національного університету Тайваню.

Одноетапний метод покриття центрифугуванням з використанням рідкого розчинника сульфолан обіцяє стати вирішенням ключової проблеми, не дозволяла досі налагодити масове виробництво і комерціалізацію перспективної технології. Цим складом покривається попередник перовскита, з якого в ході хімічної реакції виникає перовскітовій кристал.

Процес дозволяє отримати фотоелементи великої площі з високою продуктивністю. В результаті виходять два модуля з великою активною областю, один близько 16 кв. см, другий майже 37 кв. см. їх ККД перетворення сонячного світла в електрику становить 17,58% і 16,06% відповідно. Крім того, у них високий експлуатаційний термін служби.

«Завдяки використанню сульфолан нам вдалося подолати ще одну перешкоду для промислового виробництва перовскітовіх фотоелементів: короткий виробничий інтервал, за який плівка повинна бути нанесена на підкладку, - пояснюють учені. - Зазвичай для отримання рівномірного шару цей процес не може виходити за рамки кількох секунд, проте у нас інтервал збільшився до 90 секунд».

Новий метод легко адаптується до існуючих методів виробництва, відзначають вони.

Ученые разработали метод массового производства высокоэффективных фотоэлементов с перовскита

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner