Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

У Женеві встановили сонячні колектори для системи центрального опалення

У Женеві встановили сонячні колектори для системи центрального опалення
У Женеві встановили сонячні колектори для системи центрального опалення

У Женеві підключили сонячні колектори до системи центрального опалення.

Управляє мережею комунальне підприємство SIG, а сама система була розроблена Женевської компанією TVP Solar.

Установка площадью 816 м2 состоит из специальных вакуумных плоских солнечных коллекторов, которые поставляют тепло в сеть централизованного теплоснабжения Женевы, обеспечивая нагрев до 85 ° C даже зимой.

Ця система допоможе реалізувати план з розвитку енергетичного сектора у кантоні Женева на 2020-2030 роки, затвердженого на початку грудня 2020 року. Одна з цілей, представлених у плані - досягти до 2030 року 100 Гвт*год теплогенерації на основі сонячної енергії у порівнянні з 20 ГВт*год у 2018 році.

Установка з сонячних колекторів вироблятиме 516 МВт*год на рік, що відповідає питомому річному виробленню 632 кВт*год/м2. Це значно вище, ніж у типових дацьких сонячних колекторів, які виробляють від 321 кВт*год/м2 до 500 кВт*год/м2 на рік, у середньому 409 кВт*год/м2.

"Дахи Женеви - цінний ресурс, і заходи з боротьби зі зміною клімату спрямовані на максимальне використання кожного доступного квадратного метра», – зазначає глава департаменту міського планування Женеви Антоніо Ходжерс.

Установка з сонячних колекторів є однією з декількох інноваційних систем екологічно чистої енергії, які компанія SIG впровадила за останні роки. Сонячні панелі, встановлені на даху штаб-квартири SIG в районі Вернье Ле Линьон в кантоні Женева, оснащені 80 датчиками для відстеження продуктивності. Докладні дані, які вони надають, передаються в університет heig-VD кантону Во для подальшого аналізу.

Відмінною особливістю цієї установки є висока продуктивність в зимовий період.

У Женеві встановили сонячні колектори для системи центрального опалення

Для зменшення втрат енергії, особливо в холодні зимові дні, енергопоглинаючі пристрою розташовані всередині корпусу. "Ще одна перевага вакуумної теплоізоляції полягає в тому, що для підвищення температури вранці потрібно дуже мало часу, - відзначили в компанії з експлуатації електростанції протягом перших тижнів після запуску. - Система досягає необхідних 85°C всього за кілька хвилин, навіть якщо панелі частково покриті снігом".

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner