Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Найбільший світовий виробник сонячних панелей відкрив водневу компанії

Найбільший світовий виробник сонячних панелей відкрив водневу компанії
Найбільший світовий виробник сонячних панелей Longi Solar відкрив водневу компанії

Найбільший світовий виробник сонячних панелей Longi Solar відкрив водневу компанії

Китайський виробник сонячних модулів LONGi, який зайняв перше місце в світі по постачаннях панелей в 2020 році, оголосив про створення дочірньої компанії LONGi Hydrogen Technology Co, яка буде займатися водневими технологіями.

Юнфэй Бай, директор з промисловим дослідженням LONGi, зазначив, що зниження витрат на виробництво сонячної енергії дозволяє знизити витрати на електроліз. Поєднання двох технологій дозволить «постійно розширювати» масштаби виробництва «зеленого» водню і «прискорювати реалізацію цілей щодо скорочення викидів вуглецю та декарбонізації у всіх країнах світу».

Щоб задовольняти нинішні глобальні потреби у водні (60000000 тонн у рік) з допомогою сонячної енергії, потрібно більше 1500 ГВт сонячних фотоелектричних потужностей. Для порівняння, за підсумками 2020 року у світі встановлено трохи більше 700 ГВт.

Крім можливості глибокої декарбонізації важкої промисловості, яку може дати «зелене» водень, Бай також високо оцінив потенціал водню як технології зберігання енергії:

«В якості накопичувача енергії водень має більш високу щільність енергії, ніж літієві акумулятори, дуже добре підходить для довгострокового накопичення енергії протягом декількох днів, тижнів або навіть місяців для усунення дня і сезонного дисбалансу, з якими стикаються фотоелектричні системи».

LONGi протягом останніх 3 років проводила поглиблені дослідження і розробки з відомими китайськими і зарубіжними науково-дослідними установами та авторитетними експертами з питань виробництва екологічно чистого водню за допомогою електролізу. Після накопичення знань про водневі технології наступним кроком для групи стане «індустріалізація» водневої енергетики.

Компанія вперше стала лідером у глобальних продажах сонячних модулів в 2020, але протягом багатьох років вона займає перше місце в світі за обсягами виробництва кремнієвих пластин.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner