Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Ілон Маск буде продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії

Ілон Маск буде продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії
Ілон Маск буде продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії
Ілон Маск буде продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії

Tesla продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії.

Нова стратегія компанії спрямовану на масштабування бізнесу за рахунок залучення комунальних підприємств. 

"Це майбутнє розвитку, як для Tesla, так і для комунальних підприємств, - заявив генеральний директор Tesla Ілон Маск. - Якщо цього не зробити, комунальні підприємства не зможуть обслуговувати своїх клієнтів".

На даний момент надійність мережі стала серйозною проблемою, зауважив він, нагадавши про постійні відключення електроенергії у Каліфорнії минулого літа і недавню відмову мережі в Техасі.

Відтак Tesla не продаватиме окремо сонячні панелі або накопичувачі енергії Powerwall, «зелену» систему доведеться купувати в комплексі. «Сонячна енергія буде подаватися виключно на Powerwall, який буде взаємодіяти тільки між лічильником комунальних послуг і головною панеллю вимикача будинку, що забезпечує надпросту установку і безперешкодне резервне живлення всього будинку під час відключення електромережі, - наголосив Ілон Маск у своєму твіті. - Енергосистемі буде потрібно більше ліній електропередач, більше електростанцій і більших підстанцій для повної декарбонізації з використанням поновлюваних джерел енергії і сховищ».

На думку Ілона Маска, розподілені житлові системи з використанням продуктів Tesla - будуть найкращим варіантом. Його заява була частково підтверджена дослідженнями Массачусетського технологічного інституту, які показали, що США можуть вийти на мережу з нульовим викидом вуглецю, більш ніж удвічі збільшивши свою пропускну здатність.

Маск уявляє собі систему електромереж, радикально відмінну від тієї, яка є у нас сьогодні, яка централізовано контролюється і управляється операторами мереж, незалежними організаціями, такими як незалежний системний оператор Каліфорнії або рада з надійності електропостачання Техасу. Це бачення пов'язане з бюрократичними та логістичними проблемами.

Комунальним підприємствам і регулюючій політиці необхідно буде вирішити, як впоратися з великим припливом так званих "розподілених енергоресурсів", таких як сонячні панелі на дахах житлових будинків.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner