Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук
Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA, фото 3

Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Сонячна гібридна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA, BMS SM-900V, 6,9 кВт*год 

Гібридна сонячна станція Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA (6,9 кВт*год) з BMS SM-900V

Привнесіть у своє життя свіжий вітер з інноваційною гібридною сонячною станцією Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA. Це видатне рішення для тих, хто прагне сучасного, екологічного та економічного способу життя.

Основні характеристики:

Сонячна енергія на вашому порозі: Станція обладнана високоефективними сонячними панелями, які перетворюють сонячне світло на електроенергію. У результаті ваш будинок стає самодостатнім, і ви навчилися використовувати сонячну енергію впродовж усього дня.

Потужність і надійність акумуляторів: Зовнішні три акумулятори сумарною ємністю 6,9 кВт*год забезпечують надійне зберігання енергії. Гібридний інвертор BMS SM-900V враховує стан батарей, враховує ефективність і продовжує термін їх експлуатації.

Розумне керування енергією: Інтегрована система керування енергією дає змогу вам збільшити вироблену потужність. Надлишок електроенергії може вирушати в мережу або зберігатися для використання в періоди вимкнення електроенергії.

Екологічна стійкість: Ваш внесок у збереження довкілля — кожен отриманий вами кіловат сонячної енергії зменшує ваш вуглецевий слід. Будуйте екологічно стійке майбутнє, зробіть вибір на користь гібридної енергетики.

Простота встановлення та використання: Гібридна станція Stromherz розроблена з урахуванням простоти встановлення й обслуговування. Під'єднайте її, дотримуйтеся загальноприйнятих джерел енергії та насолоджуйтеся свободою від традиційних джерел енергії.

Уявіть свій будинок у розумному зеленому оазисі з гібридною сонячною станцією Stromherz. Купіть сьогодні та відчуйте потужність сонячної енергії в кожному куточку свого будинку!

Комплектація гібридної сонячної електростанції Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA:

 • Гібридний сонячний інвертор Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA — 1 шт.: Містить передові технології перетворення сонячної енергії на електроенергію змінного струму, ефективно використовуючи сонячні панелі.
 • Блок керування зарядом батареї Stromherz BMS без РК-дисплея — 1 шт.: Забезпечує точне керування й моніторинг стану акумуляторних батарей, гарантуючи оптимальну продуктивність і тривалий термін експлуатації.
 • Модуль акумуляторних батарей Stromherz S-24LiFePo4 — 3 шт.: Високоефективні літій-залізо-фосфатні батареї із загальною ємністю 6,9 кВт*год, забезпечення стабільного та довгострокового зберігання енергії.
 • Модуль Wi-Fi — 1 шт.: Забезпечує бездротове під'єднання до системи, даючи змогу вам легко контролювати й керувати електростанцією через смартфон або комп'ютер уперше.
 • Інтелектуальний лічильник — 1 шт.: Інтелектуальний лічильник електроенергії, який допомагає вам враховувати споживання енергії й оптимізувати використання електростанції для досягнення максимальної ефективності.

Цей комплект поєднує в собі передові технології та найвищу продуктивність, надаючи вам можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно. Створіть своє власне джерело чистої та стійкої енергії з гібридною сонячною електростанцією Stromherz!

Технічні характеристики гібридної системи Stromherz S-15K-3Р-ESS-UA:

 

Інвертор гібридний трифазний із чистою синусоїдою, 0-110% несиметричний вихід фази,/Back up — UPS 10 мс/Off grid/On grid. Кількість МРРТ: 2; максимальна потужність ФЕМ — 22,5 кВт; робоча напруга МРРТ: 200-850 В; максимальний струм PV — 20A; максимальна напруга PV — 1000 В; номінальна напруга АКБ — 180-750 В; максимальний струм заряду АКБ — 25 А; тип АКБ, LiFePO4; можливість роботи від генератора (функція для кожної станції індивідуальна).

 • Блок керування зарядом батарей Stromherz BMS

Робоча напруга пос. струму 200~900 B Макс. Струм заряду/розряджання 30 A. Функції: попереднє заряджання, захист від надмірної напруги/перегрівання, балансування елементів/розрахунок SOC-SOH. Різальна температура -20~55. Тип підключення живлення Amphenol MC4.

 • Модуль акумуляторних батарей Stromherz S-24LiFePo4

Модуль аккумуляторных батарей Stromherz S-24LiFePo4

Номінальна напруга 76,8 В/місткість 2,3 кВт. Максимальний струм розряду — 30 А. Максимальний струм заряду — 25 А. Температура експлуатації 0 °C...+45 °C. Термін експлуатації: Гарантія 10 років (у разі розряджання 100%* — 10000 циклів). Тип елементів — LiFePo4. Під'єднання до інвертора Amphenol MC4 між собою здійснюється спеціальними кабелями в комплекті.

Перевага системи Stromherz:

 1. Інноваційний дизайн для максимальної ефективності: корпус і радіатор інвертора вилиті одним цілим, забезпечуючи найвищу герметичність і ефективне охолодження. Ця конструкція не тільки підвищує надійність, але й забезпечує тривалий термін експлуатації вашої сонячної електростанції.

 2. Несиметричний вихід для оптимального використання сонячної енергії: Система дає змогу знизити несиметричний вихід за фазами, що дає змогу максимально ефективно використовувати генерацію сонячної енергії для самозабезпечення. Це робить ваш будинок ще енергоефективнішим.

 3. Розумне керування акумуляторною батареєю: Блок керування акумуляторною батареєю забезпечує безліч функцій, включно з попередньою зарядкою, елементами балансування, а також захистом від підвищеної напруги та перегрівання. Це гарантує довгий термін експлуатації та надійність вашої енергосистеми.

 4. Високотехнологічні літій-залізо-фосфатні батареї: Блок АКБ складається з літій-залізо-фосфатних елементів, викликаючи глибокий розряд до 100%. Термін експлуатації батареї становить потужні 10 років або 10 000 циклів, що забезпечує стабільне та довгострокове енергопостачання.

 5. Бездротовий моніторинг і віддалене керування: Система Stromherz обладнана бездротовим Диптихом підвищеного рівня, що дає змогу вам віддалено контролювати роботу станції та настроювати її параметри. Це забезпечує вам повний контроль над вашою енергосистемою в будь-який час і в будь-якому місці.

 6. Миттєве перемикання на резервне джерело: Система забезпечує миттєве перемикання на резервне джерело електроживлення всього за 10 мілісекунд, забезпечуючи безперервну роботу вашого будинку навіть у разі можливих збоїв.

 7. Повна комплектація та простота встановлення: Stromherz містить повністю укомплектовану комплектацію всіх комплектацій, включно з модулем Wi-Fi, кабелями під'єднання, смарт-метром і трансформаторами струму. Це забезпечує легкість встановлення та миттєве ввімкнення до роботи вашої нової енергосистеми.

  

Моніторинг із будь-якого місця

Єдине керування всією встановленою системою для швидкого та зручного сервісного обслуговування. Підтримка віддаленого моніторингу, настроювання параметрів, діагностики несправностей і оновлення програмного забезпечення.

Оптимізуйте свою енергетичну незалежність із Нами!

У світі стабільності один розмір усім не підходить, і ми прекрасно це розуміємо. Наші фахівці готові допомогти вам вибрати найкращий варіант гібридної сонячної електростанції, що точно відповідає вашим потребам.

Переваги співпраці з нами:

 1. Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен проєкт унікальний. Наші фахівці провели аналіз вашого клімату та сонячного світла, щоб запропонувати ідеальний варіант гібридної сонячної електростанції.

 2. Експертне консультування: Наші досвідчені консультанти готові відповісти на ваші запитання й надати детальну інформацію про кожну систему. Ми займаємося енергетикою зрозуміло та доступно.

 3. Швидке реагування: Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше. Ваше здоров'я — наш пріоритет.

 4. Комплексне обслуговування: надання повного комплексу послуг — від добору обладнання до встановлення та подальшого обслуговування. Вам не потрібно турбуватися про деталі — ми піклуємося про все.

 5. Енергія для Зеленого Майбутнього: Приєднавшись до нас, ви внесете свій внесок в екологічну стійкість. Ми надаємо рішення, спрямовані на зниження впливу на довкілля.

Залиште заявку прямо зараз, і давайте разом створимо інноваційне, енергоефективне майбутнє для вашого дому або проєкту!

Основні
ВиробникStromherz
Країна виробникАвстрія
Тип сонячної електростанціїЕлектростанція на фотобатареях
Потужність15 кВт
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність акумулятору30 А. г
Кількість акумуляторів3 шт.
Кількість інверторів1 шт.
Потужність інверторів15 кВт
Гарантійний термін60 міс
Користувальницькі характеристики
Код2116030, 2114583, 2114584
 • Ціна: 405 529 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner