Кошик
319 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук
Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA, фото 2
Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA, фото 3

Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Сонячна гібридна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA, BMS SM-900V, 6,9 кВт·год 

Гібридна сонячна станція Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA (6,9 кВт·год) з BMS SM-900V

Привнесіть у своє життя свіжий вітер з інноваційною гібридною сонячною станцією Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA. Це видатне рішення для тих, хто прагне до сучасного, екологічного та економічного способу життя.

Основні характеристики:

Сонячна енергія на вашому порозі: Станція обладнана високоефективними сонячними панелями, які перетворюють сонячне світло на електроенергію. У результаті ваш дім стає самодостатнім, і ви навчилися використовувати сонячну енергію впродовж усього дня.

Потужність і надійність акумуляторів: Зовнішні три акумулятори сумарною ємністю 6,9 кВт·год забезпечують надійне зберігання енергії. Гібридний інвертор BMS SM-900V враховує стан батарей, враховує ефективність і продовжує термін їх експлуатації.

Розумне керування енергією: Інтегрована система керування енергією дає змогу вам збільшити вироблену потужність. Надлишок електроенергії може вирушати в мережу або зберігатися для використання в періоди вимкнення електроенергії.

Екологічна стійкість: Ваш внесок у збереження довкілля — кожен отриманий вами кіловат сонячної енергії зменшує ваш вуглецевий слід. Будуйте екологічно стійке майбутнє, зробіть вибір на користь гібридної енергетики.

Простота встановлення та використання: Гібридна станція Stromherz розроблена з урахуванням простоти встановлення й обслуговування. Під'єднайте її, дотримуйтеся загальноприйнятих джерел енергії та насолоджуйтеся свободою від традиційних джерел енергії.

Уявіть свій будинок у розумному зеленому оазисі з гібридною сонячною станцією Stromherz. Купіть сьогодні та відчуйте потужність сонячної енергії в кожному куточку свого будинку!

Комплектація гібридної сонячної електростанції Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA:

 • Гібридний сонячний інвертор Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA — 1 шт.: Містить передові технології перетворення сонячної енергії на електроенергію змінного струму, ефективно використовуючи сонячні панелі.
 • Блок керування зарядом батареї Stromherz BMS без РК-дисплея — 1 шт.: Забезпечує точне керування й моніторинг стану акумуляторних батарей, гарантуючи оптимальну продуктивність і тривалий термін експлуатації.
 • Модуль акумуляторних батарей Stromherz S-24LiFePo4 — 3 шт.: Високоефективні літій-залізо-фосфатні батареї із загальною ємністю 6,9 кВт*год, забезпечення стабільного та довгострокового зберігання енергії.
 • Модуль Wi-Fi — 1 шт.: Забезпечує бездротове під'єднання до системи, даючи змогу вам легко контролювати й керувати електростанцією через смартфон або комп'ютер уперше.
 • Інтелектуальний лічильник — 1 шт.: Інтелектуальний лічильник електроенергії, який допомагає вам враховувати споживання енергії й оптимізувати використання електростанції для досягнення максимальної ефективності.

Цей комплект поєднує в собі передові технології та найвищу продуктивність, надаючи вам можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно. Створіть своє власне джерело чистої та стійкої енергії з гібридною сонячною електростанцією Stromherz!

Технічні характеристики гібридної системи Stromherz S-8K-1Р-ESS-UA:

 

Інвертор гібридний однофазний із чистою синусоїдою, 0-110% несиметричний вихід фази,/Back up — UPS 10 мс/Off grid/On grid. Кількість МРРТ: 2; максимальна потужність ФЕМ — 12,8 кВт; робоча напруга МРРТ: 200-850 В; максимальний струм PV — 20A; максимальна напруга PV — 1000 В; номінальна напруга АКБ — 180-750 В; максимальний струм заряду АКБ — 25 А; тип АКБ, LiFePO4; можливість роботи від генератора (функція для кожної станції індивідуальна).

 • Блок керування зарядом батарей Stromherz BMS

Робоча напруга пос. струму 200~900B Макс. Струм заряду/розряджання 30 A. Функції: попереднє заряджання, захист від надмірної напруги/перегрівання, балансування елементів/розрахунок SOC-SOH. Різальна температура -20~55. Тип підключення живлення Amphenol MC4.

 • Модуль акумуляторних батарей Stromherz S-24LiFePo4

Модуль аккумуляторных батарей Stromherz S-24LiFePo4

Номінальна напруга 76,8 В/місткість 2,3 кВт. Максимальний струм розряду — 30 А. Максимальний струм заряду — 25 А. Температура експлуатації 0 °C...+45 °C. Термін експлуатації: Гарантія 10 років (у разі розряджання 100%* — 10000 циклів). Тип елементів — LiFePo4. Під'єднання до інвертора Amphenol MC4 між собою здійснюється спеціальними кабелями в комплекті.

Перевага системи Stromherz:

 1. Інноваційний дизайн для максимальної ефективності: корпус і радіатор інвертора вилиті одним цілим, забезпечуючи найвищу герметичність і ефективне охолодження. Ця конструкція не тільки підвищує надійність, але й забезпечує тривалий термін експлуатації вашої сонячної електростанції.

 2. Несиметричний вихід для оптимального використання сонячної енергії: Система дає змогу знизити несиметричний вихід у фази, що дає змогу максимально ефективно використовувати генерацію сонячної енергії для самозабезпечення. Це робить ваш будинок ще енергоефективнішим.

 3. Розумне керування акумуляторною батареєю: Блок керування акумуляторною батареєю забезпечує безліч функцій, включно з попередньою зарядкою, елементами балансування, а також захистом від підвищеної напруги та перегрівання. Це гарантує довгий термін експлуатації та надійність вашої енергосистеми.

 4. Високотехнологічні літій-залізо-фосфатні батареї: Блок АКБ складається з літій-залізо-фосфатних елементів, викликаючи глибокий розряд до 100%. Термін експлуатації батареї становить потужні 10 років або 10 000 циклів, що забезпечує стабільне та довгострокове енергопостачання.

 5. Бездротовий моніторинг і віддалене керування: Система Stromherz обладнана бездротовим Диптихом підвищеного рівня, що дає змогу вам віддалено контролювати роботу станції та настроювати її параметри. Це забезпечує вам повний контроль над вашою енергосистемою в будь-який час і в будь-якому місці.

 6. Миттєве перемикання на резервне джерело: Система забезпечує миттєве перемикання на резервне джерело електроживлення всього за 10 мілісекунд, забезпечуючи безперервну роботу вашого будинку навіть у разі можливих збоїв.

 7. Повна комплектація та простота встановлення: Stromherz містить повністю укомплектовану комплектацію всіх комплектацій, включно з модулем Wi-Fi, кабелями під'єднання, смарт-метром і трансформаторами струму. Це забезпечує легкість встановлення та миттєве увімкнення до роботи вашої нової енергосистеми.

  

Моніторинг із будь-якого місця

Єдине керування всією встановленою системою для швидкого та зручного сервісного обслуговування. Підтримка віддаленого моніторингу, настроювання параметрів, діагностики несправностей і оновлення програмного забезпечення.

Оптимізуйте свою енергетичну незалежність із Нами!

У світі стабільності один розмір усім не підходить, і ми прекрасно це розуміємо. Наші фахівці готові допомогти вам вибрати найкращий варіант гібридної сонячної електростанції, що точно відповідає вашим потребам.

Переваги співпраці з нами:

 1. Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен проєкт унікальний. Наші фахівці провели аналіз вашого клімату та сонячного світла, щоб запропонувати ідеальний варіант гібридної сонячної електростанції.

 2. Експертне консультування: Наші досвідчені консультанти готові відповісти на ваші запитання й надати детальну інформацію про кожну систему. Ми займаємося енергетикою зрозуміло та доступно.

 3. Швидке реагування: Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше. Ваше здоров'я — наш пріоритет.

 4. Комплексне обслуговування: надання повного комплексу послуг — від добору обладнання до встановлення та подальшого обслуговування. Вам не потрібно турбуватися про деталі — ми піклуємося про все.

 5. Енергія для Зеленого Майбутнього: Приєднавшись до нас, ви внесете свій внесок в екологічну стійкість. Ми надаємо рішення, спрямовані на зниження впливу на довкілля.

Залиште заявку прямо зараз, і давайте разом створимо інноваційне, енергоефективне майбутнє для вашого дому або проєкту!

Основні
ВиробникStromherz
Країна виробникАвстрія
Тип сонячної електростанціїЕлектростанція на фотобатареях
Потужність8 кВт
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність акумулятору30 А. г
Кількість акумуляторів3 шт.
Кількість інверторів1 шт.
Потужність інверторів8 кВт
Гарантійний термін60 міс
Користувальницькі характеристики
Кількість стрингів на МРРТ1/1
Макс. зарядна потужність батареї (кВт)8
Макс. вхідна напруга пост. струму (В)600
Максимальна вхідна потужність (Вт)12800
Номінальний струм вбудованого запобіжника (А)63
Макс. вхідна повна потужність (кВт)12
Кількість МРРТ трекерів2
Макс.вихідна потужність (кВт)8
Код2115618, 2114583, 2114585
Макс. вхідний струм (А)15/15
Макс. струм короткого замикання (А)20/20
Макс. струм заряду/розряду (А)25/25
Макс. повна потужність (кВа)8.0
Діапазон напруги МРРТ(В)100-550
Пускова напруга (В)80
Діапазон напруги батареї (В)180-750
Номінальна вихідна напруга (В)L/N/PE, 220/230/240
Номінальна вхідна напруга пост. струму (В)360
Номінальна вихідна потужність (кВт)8
Режим зв'язку батареїCAN-шина / RS485
 • Ціна: 300 762 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner