Кошик
319 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук
Гарантійне/сервісне обслуговування сонячних електростанцій, фото 2

Гарантійне/сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантійне та сервісне обслуговування сонячних електростанцій гібридного, автономного та мережевого типів: Турбота та професіоналізм від «MAGUS — Альтернативна енергетика для Вашого будинку»

Компанія "MAGUS — Альтернативна енергетика для Вашої оселі" пропонує повний спектр сервісних послуг, пов'язаних з обслуговуванням сонячних електростанцій. Наш сервісний відділ займається як гарантійним і післягарантійним обслуговуванням систем, побудованих нами, так і сервісним обслуговуванням систем, встановлених іншими компаніями.

Професійне обслуговування сонячних електростанцій

Ми прагнемо забезпечити високу якість і швидке реагування на будь-які проблеми з вашою сонячною електростанцією. Для цього ми ведемо каталогізацію всієї інформації про об'єкт, що містить схеми, фотографії та паспорт обладнання. Наявність власного складу дає змогу нам оперативно розв'язувати проблеми заміни обладнання за гарантії, забезпечуючи швидкість реакції до 24 годин у робочі дні.

Висока відмовостійкість і якість обладнання

Завдяки ретельному контролю якості на етапі виробництва та строгому добору виробників обладнання, ми гарантуємо прекрасні показники відмовостійкості комплектуючих. Відсоток комплектуючих із виявленими заводськими дефектами становить менш ніж 0,5% від усього обсягу постачання. Це дає змогу нашим працівникам сервісного центру бути практично не завантаженими ремонтами та витрачати до 80% часу на консультації клієнтів.

Дотримання законодавства та спрощення процедур

Ми строго дотримуючись законів про захист прав споживача, проте, йдучи на зустріч інтересів клієнта, ми часто спрощуємо формальності та скорочуємо терміни проведення гарантійних і сервісних ремонтів. Важливо зазначити, що ми діємо відповідно до законодавства і виконуємо всі процедури в галузі сервісного обслуговування сонячних електростанцій.

Назви до сервісного обслуговування

Для отримання сервісного обслуговування вашого об'єкта, просимо вас заповнити та відправити нам Заявку на прийняття об'єкта на сервісне обслуговування. Наша компанія готова допомогти вам у розв'язанні будь-яких проблем із вашою сонячною електростанцією, забезпечуючи професіоналізм, якість і оперативність обслуговування.

Основні атрибути
Вибір надаваних послугОбслуговування, Ремонт
Обладнання для альтернативної енергетикиСонячні батареї
  • Ціна: від 5 000 ₴/об'єкт

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner