Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Огляд сонячних панелей Longi Solar

Огляд сонячних панелей Longi Solar
Огляд сонячних панелей Longi Solar

Огляд сонячних панелей Longi Solar

  • Виробник сонячних панелей Tier 1, один з найбільших в світі.
  • Вони широко використовуються в Україні.
  • Гарантія на панель Longi: 10 років на продукт і 25 років на продуктивність

Панелі Longi Solar гарні?

Так. Продукція Longi Solar - одні з кращих панелей, доступних за своєю ціною. Крім того, вони виробляють одні з найбільш ефективних панелей. Вони є одним з 6 найбільших виробників високопродуктивних сонячних модулів і пропонують сонячні панелі виняткової якості за конкурентоспроможною ціною. Вони є членами Суперліги кремнієвих модулів, які в сукупності поставляють близько половини всіх панелей по всьому світу.

Цей огляд Longi рекомендує Longi, коли важливі і якість, і ціна. Якщо ви шукаєте високоефективні сонячні енергосистеми без додаткових витрат, то це хороший варіант. Longi виробляє тільки панелі Mono. Це добре, оскільки панелі Mono є більш досконалою технологією в порівнянні з панелями Poly. Вони є провідним виробником високоефективних сонячних панелей Tier 1 і одним з 6 найбільших виробників панелей в світі.

Про компанію

LONGi Solar - провідний світовий виробник високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. LONGi Solar спеціалізується на MONO протягом 18 років і є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі з сукупними активами більш 5,23 мільярда доларів (2017 р.). До 2020 року компанія також планує збільшити потужність виробництва монокристалічних пластин потужністю 45 ГВт.

При темпах зростання понад 100% за три роки поспіль. Компанія має штаб-квартиру в Сіані та філії в Японії, Європі, Північній Америці, Індії, Малайзії, Австралії та Африці. Приділяючи особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва, продажів і маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію, LONGi Solar прагне надавати кращі рішення LCOE, а також сприяти всесвітньому впровадження монокристалічних технологій.

  • Заснована в 2000 р.
  • 2,6 мільярда доларів доходу
  • 4,5 ГВт відвантажено
  • 6.5 ГВт потужності

Чому я повинен вибрати панель Longi?

Чому я повинен вибрати панель Longi?

 

Коли у вас проблеми з затіненням даху.

Якщо у вашому будинку є проблеми з затіненням, вам варто розглянути систему Mono Perc Half Cell System. Панель Half Cell знижує вплив затінення. Якщо нижня половина заштрихована, верхня половина продовжує працювати. Longi не виробляє панелі з половинними осередками.

Коли вам потрібна доступна сонячна панель.

Панель Longi доступна за ціною, але при цьому забезпечує відмінну продуктивність. Ціни на Longi цілком конкурентоспроможні. Зазвичай вони мають більш високий ККД, ніж інші панелі за тією ж ціною. Наприклад, Longi Solar LR4-72HPH 450 Вт 9BB Half Cell має рейтинг ефективності 20,7%.

Коли вам потрібна краща панель для українських умов.

Панель Mono Perc краще підходить для українських умов, ніж панель «Poly», тому що ми отримуємо дуже низькі температури взимку і дуже високі температури влітку. Longi виробляє тільки панелі Mono Perc, тому ви в надійних руках. Якщо вам потрібна панель, яка працює в літню спеку і холодну зиму, розгляньте варіант Longi LR4-72HPH 450 Вт.

Коли ви роздумуєте про додавання акумуляторів в свою сонячну систему.

Если вы хотите добавить в свою систему аккумулятор, то модуль Longi - очень хороший выбор. Благодаря высокой эффективности преобразования фотоэлектрических систем эти панели являются отличным выбором, если вы планируете добавить накопитель энергии или требовать льготных тарифов. Если вы хотите добавить аккумулятор, рассмотрите Longi LR4-72HPH 450 Вт. Прочтите здесь о наших обзорах аккумуляторов.

Когда вам нужен производитель панели, который может подтвердить гарантию.

Хоча немає жодних гарантій, Longi є одним з найбільших виробників панелей у світі і має рейтинг Tier 1. Гарантія Longi така ж або навіть краще, ніж в інших провідних брендів.

Сонячна батарея Longi Solar LR4-72HPH 450 Вт 9BB Half Cell (монокристаллическая)

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner