Кошик
307 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Що таке технологія Half-Cell? В чому різниця?

Що таке технологія Half-Cell? В чому різниця?
Такое Технология Half-Cell?
Ви бачили термін Half-Cell останнім часом? В чому різниця?

Національний ринок сонячної енергії стає дедалі більше, і нові тенденції швидко стають популярними.
Сьогоднішні основні сонячні батареї (60 елементів) матимуть частку ринку близько 35% в 2028 році. Технологія Half Cell - це нова технологія, яка змінила правила гри в сонячної енергії.
Міжнародна технологічна дорожня карта фотоелектричних систем (ITRPV) пророкує, що ринкова частка напівелементів збільшиться з 5% в 2018 році до приблизно 40% в 2028 році. Це вказує на те, що технологія Half Cell є сильним гравцем проти застарілої технології повних елементів.

Що таке модулі Half Cell?

Традиційні сонячні панелі (60 елементів) виготовляються з 60 або 72 комірками на всій панелі. Модуль Half-Cell подвоює кількість елементів до 120 або 144 елементів на панель. Панель має той же розмір, що і панель з цілими комірками, але з подвійними комірками. Подвоївши кількість елементів, ця технологія відкриває більше можливостей для уловлювання енергії сонячного світла для відправки в інвертор.
По суті, технологія Half-Cell - це процес розрізання клітин навпіл, зниження опору і підвищення ефективності. Традиційні панелі з повними комірками з 60 або 72 комірками створюють опір, яке може знизити здатність панелі виробляти велику потужність. У той час як напівелементах з 120 або 144 комірками мають більш низький опір, що означає, що вловлюється і проводиться більше енергії. Панелі Half-Cell мають менші комірки на кожній панелі, що знижує механічні навантаження на панель. Чим менше розмір комірки, тим менше ймовірність мікротріщин на панелі.
Крім того, технологія Half-Cell забезпечує більш високу вихідну потужність і, як правило, більш надійна, ніж традиційні панелі з повною коміркою.

Навіщо використовувати технологію Half-Cell для наступної установки?

Можливість отримати більше енергії для наших клієнтів і заощадити їм гроші варто на першому місці під час продажу будь-яких фотоелектричних систем на даху. Технологія Half-Cell може вивести ваші сонячні установки на новий рівень.
Зростання популярності Half-cell з роками обумовлений деякими дуже явними перевагами, такими як:

  • Відмінна продуктивність в умовах низької освітленості

Технологія Half-Cell відмінно підходить в умовах низької освітленості. Це пов'язано з конструкцією: збільшена кількість осередків забезпечує інвертор більшою потужністю.

  • Технологія Half-Cell довговічніша.

Технологія HC менш схильна до мікротріщин через меншого розміру сонячних елементів. Знижується механічне навантаження на всю панель, що знижує ймовірність розвитку мікротріщин. Отже, панелі HC більш довговічні і менш схильні до розтріскування протягом тривалого часу.

  • Краще працює в умовах високої температури

Доведено, що технологія Half-Cell добре працює в умовах високих температур. Це причина того, що технологія Half-Cell стає все більш популярною на українському ринку сонячної енергії. Технологія Half-Cell менш схильна до збоїв в роботі панелі.

  • Роз'ємні розподільні коробки

Гарячі точки дуже поширені в погано виготовлених фотоелектричних панелях і можуть значно скоротити термін служби фотоелектричних панелей. Половинні сонячні фотоелектричні панелі мають менше тепла нижче окремих осередків на панелі. Гарячі точки є звичайним явищем і негативним фактором, пов'язаним з сонячними фотоелектричними системами, які отримують постійне тепло високого рівня. У деяких серйозних випадках гарячі точки можуть стати причиною виникнення пожежі в будинку клієнта. Наявність розділеної розподільної коробки знижує нагрів осередків і ймовірність виникнення гарячих точок.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner