Кошик
313 відгуків
Гібридні сонячні електростанції+380969560034
+380 (96) 956-00-34
+380 (50) 956-00-34
+380 (93) 956-00-34
Киевская обл., г. Вишневое, ул. Леси Украинки 50, Вишневе, Україна
«MAGUS - Альтернативна енергетика для Вашого будинку»
Залишити відгук

Гібридні сонячні електростанції

Гібридні сонячні електростанції

Сучасне вирішення проблем із електропостачанням

Гібридна сонячна система для будинку — чудовий вибір, якщо ви хочете бути автономним або бажаєте продавати надлишки електроенергії у зовнішню мережу. Вона є комплексом устаткування, необхідного для оснащення сонячної електростанції. У такому разі вдень сонячна енергія живить техніку, а надлишки подаються в АКБ або мережу. У нічний час або при вимкненні електрики гібридна сонячна система з батареєю подає електроенергію для ваших потреб із акумуляторів.

Все обладнання

Комбінована сонячна електростанція — просто, надійно, доступно!

01

Комбінована сонячна електростанція, як правило, складається з сонячних панелей, з'єднувачів, кабелів, гібридних інверторів та акумуляторних батарей.

02

У нашому каталозі представлені гібридні сонячні електростанції з різними технічними параметрами та комплектацією. Ми допоможемо підібрати оптимальний вибір для ваших потреб.

03

Абсолютно все пропоноване обладнання виготовлене з якісних матеріалів та комплектуючих. Є необхідні сертифікати та дозвільні документи.

04

Гібридна сонячна система для підприємства дозволить замінити мережну енергію повністю або частково, тим самим досягнувши економії та зниження виробничих витрат.

 

Кращі сонячні електростанції для дому чи бізнесу

У каталозі представлений широкий вибір обладнання та комплектуючих для монтажу гібридних сонячних електростанцій.

Всі товари постачаються безпосередньо від виробників, з якими ми співпрацюємо не один рік.

Ціни встановлені на максимально лояльному рівні. Ми часто проводимо акції та пропонуємо знижки для постійних та нових клієнтів.

Наші спеціалісти мають великий досвід у цій сфері і завжди готові допомогти вибрати найбільш підходяще обладнання для вашого об'єкту.

Докладніше про нас

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner